fbpx

Bolestivý pohlavný styk

Bolestivý pohlavný styk

Kto  by si spájal niečo tak príjemné ako sex s niečím tak negatívnym ako  bolesť? Zdravotný stav, lieky – tieto faktory a mnohé iné môžu spôsobiť,  že naše vlastné telo spraví aj telesnú rozkoš bolestivou a  odpudzujúcou. Dobrou správou však je, že všetky tieto prejavy sa dajú  liečiť a sú odstrániteľné. Poradíme vám, ako na to.

Naším  pacientkám odporúčame  liečbu LASEROM MonaLisa Touch / ovplyvnenie  väzivovej a svalovej zložky /, kde je efektivita až 96%.  Výhodami tejto  metódy sú nebolestivosť, neinvazivita / bez rezania, krvácania a stehov  / a ambulantné vykonanie bez potreby hospitalizácie. Procedúra trvá  20-30 minút a nevyžaduje anestézu. Je potrebné absolvovať 3 ošetrenia v intervale raz za 4 – 6 týždňov, udržiavacie ošetrenie raz za rok, resp. individuálne.

Podstatou  účinku je fototermické stiahnutie vaginálnej sliznice a stimuláciu  novotvorby kolagénu vo väzive závesného aparátu močovej rúry, čo  zabezpečí obnovenie podpory močovej rúry s ústupom inkontinencie. Ide o  maximálne bezpečnú a veľmi efektívnu terapiu. Výhodou tejto liečby je aj  rejuvenizácia / omladenie / pošvy, zlepšenie zvhlčovania pošvy pri  pohlavnom styku a zvýšenie úrovne lokálnej imunity v pošve s nižším  počtom vaginálnych infekcií.

Bolestivý pohlavný styk

Rezervácia

    Preventívne prehliadky – prosíme, objednať sa len elektronicky. Volať len akútne prípady: 0905 638 688. Ďakujeme.