fbpx

Omladenie, regenerácia a spevnenie intímnych partií

OMLADENIE, REGENERÁCIA A SPEVNENIE INTÍMNYCH PARTIÍ

  • Výrazné omladenie a spevnenie intímnych partií
  • Úplne bezbolestné a komfortné ošetrenie
  • Znateľné výsledky nielen pre ženu, ale aj partnera
  • Vie riešiť stratu elasticity a tonusu pošvy, vaginálna suchosť či únik moču po pôrode a menopauze
  • Realizovaným laserom MonaLisa Touch, ktorý je v súčasnosti najmodernejšia laserová technológia využívaná v estetickej medicíne

Veľmi  sofistikované laserové ošetrenie intímnych partií, ktoré je úplne  neinvazívne, bezbolestné a v komforte v súkromí modernej kliniky. Dochádza k intenzívnemu laserovému prehrievaniu tkaniva bez narušenia povrchu sliznice. Princípom ošetrenia je výrazná stimulácia tvorby vlastného kolagénu, čím sa výrazne spevní stena pošvovej. Ošetrenie možno vykonávať v dvojitom móde. Jednak omladenie intímnych partií (Intimalase) a jednak redukciu stresovej inkontinencie (Inkontilase).

photo-1514448553123-ddc6ee76fd52

Pri  ošetrení Intimalase, teda omladenie intímnych partií sa ošetruje celý  obvod pošvy a dochádza k spevneniu a zúženie v celom priestore. Ďalej  ošetrujeme stimulačným lúčom i malé pysky ohanbia a okolia vchodu pošvy  a močovej trubice, čím dochádza k spevneniu a vyhladeniu aj tejto  oblasti, rovnakým spôsobom sa ošetrujú aj prolapsy steny pošvy, ktoré sa  postupne zmenšujú.

Výsledkom je teda celkovo znateľné omladenie a spevnenie, ktoré pocítia nielen žena, ale aj partner.

Pri  ošetrení zvanom Inkontilase sa zameriavame na prednú stenu pošvovej a  zlepšujeme prejavy stresovej inkontinencie, čo je problém žien po  prirodzených pôrodoch, ktoré pociťujú pri zakašľaní alebo poskočení únik  moču.

Konkrétne  alternatívy zákroku, cenový plán a dokonalú ucelenú predstavu o  výslednom efekte s vami preberie podľa vašich požiadaviek a možností náš  profesionálny lekár MUDr. Peter Petrykowski na osobnej nezáväznej konzultácii BEZPLATNE.

Rezervácia

    Preventívne prehliadky – prosíme, objednať sa len elektronicky. Volať len akútne prípady: 0905 638 688. Ďakujeme.