fbpx

Omladenie rúk kyselinou hyalurónovou Restylane

Omladenie rúk kyselinou hyalurónovou Restylane originál

Krásne a nežné ruky pridávajú každej žene na šarme. Bohužiaľ, tak, ako na tvári, krku či dekolte, aj na rukách sa prejavujú známky starnutia. Pokožka stráca elasticitu, vznikajú vrásky a sú viditeľné cievy a šľachy. Ruky sú dokonalým zrkadlom nášho veku, nedovoľme preto, aby nás prezradili.

Popis

Na omladenie rúk sa v estetickej medicíne používa kyselina hyalurónová. Ide o látku, ktorá je telu vlastná, no v dôsledku pribúdajúceho veku, dochádza v ľudskom tele k jej úbytku. Kyselinu hyalurónovú, Luminera Hydryalix Volume, aplikujeme pomocou tenkej kanyly. Doplníme tak chýbajúci objem v kožných tkanivách, aby nepresvitali cievky a šľachy. Po aplikácii budú vaše ruky opäť pôsobiť sviežim, nežným a mladistvým dojmom.

Zákrok

Zákrok je bezpečný, robí sa ambulantne a trvá len niekoľko minút. Vďaka lokálnemu znecitliveniu je takmer bezbolestný. Bezprostredne po ošetrení sa môže objaviť ľahké začervenanie a opuch v ošetrenej oblasti. Ide o dočasný stav, ktorý spravidla mizne behom 1 či 2 dní, maximálne do týždňa.

Výsledok

Výsledok omladenia rúk sa dostaví okamžite a efekt trvá 12-18 mesiacov. Zákrok je možné opakovať podľa individuálnych predpokladov.

Doplnkové ošetrenie

Ako doplnkové ošetrenie odporúčame Frakčný laser CO2, na odstránenie pigmentových škvŕn na rukách. Ide o jednoduché, bezpečné a bezbolestné ošetrenie bez vedľajších účinkov.

Rezervácia

    Preventívne prehliadky – prosíme, objednať sa len elektronicky. Volať len akútne prípady: 0905 638 688. Ďakujeme.