fbpx

Mimovoľný únik moču

Mimovoľný únik moču

Ale aj uvoľnenie pošvových stien dokáže poriadne zamávať s našou fyzickou a psychickou pohodou a za dverami spálne, aj s intímnym životom. A úplne zbytočne.

Práve sa s priateľmi schuti smejete na dobrom vtipe. A zrazu to príde. Nechcene si „cvrknete“. Očerveniete a zvyšok večera bojujete sama so sebou a svojim problémom. Tenis s kamarátkou, na ktorý ste každý utorok pravidelne chodievali, však už po niekoľký krát preventívne rušíte, lebo behanie po kurte končí rovnako. V podstate, akákoľvek menšia či väčšia fyzická námaha. Dokonca aj kýchnutie. Špeciálne cviky a lieky nepomáhajú a rôzne diskusné fóra na tému riešenia inkontinencie moču vás len vystrašia. Lenže, zdôveriť sa s problémom sa vám zdá trápne. Veď výsmech potrebujete počuť čo najmenej. A tak mlčky obetúvate fyzickú a psychickú pohodu. Hanblivosť víťazí nad sebavedomím.

Nedovoľte hanblivosti vyhrať

AdobeStock_209854671

„Práve ostýchavosť hovoriť o chúlostivom probléme, ale aj strach z následkov invazívnych zákrokov, za ktorými často ženy vidia len chirurgický nôž, ich vedie k tomu, že sa snažia neriešiť problém. Pritom neželaný únik moču, tzv. stresová inkontinencia, ale aj vaginálny relaxačný syndróm, teda uvoľnenie pošvových stien, ktorý sa podpisuje pod zhoršenú kvalitu sexuálneho života, trápi počas života skutočne veľké percento žien.“

GYNPOL clinic pomáha ženám tento problém liečiť najmodernejšou metódou, bezbolestne a bez skalpela – vaginálnym laserom MonaLisa Touch, s patentovanou technológiou.„Výsledky sú vynikajúce, bez ohľadu na vek ženy,“ MUDr.Peter Petrykowski.

Rezervácia

    Preventívne prehliadky – prosíme, objednať sa len elektronicky. Volať len akútne prípady: 0905 638 688. Ďakujeme.