fbpx

Zvýraznenie lícnych kostí

Zvýraznenie lícnych kostí vám dodá sexy look

Krásne tvarované a svieže líčka boli už v minulosti symbolom mladosti, zdravia, krásy a zvodnosti. Veď sa aj hovorí, že práve ženy s výraznejšími lícnymi kosťami sú nielen sebavedomejšie, ale vďaka sexy looku aj majsterky v zvádzaní. Môže za to fakt, že lícne kosti udávajú tvári jej kontúry, vďaka čomu pôsobí mladistvejšie. V našej ambulancii estetickej medicíny Gynpol clinic ponúkame modeláciu lícnych kostí, ktorá vám v priebehu pol hodinky vyčarí krásny, mladistvý a svieži vzhľad tváre.
zvýraznenie lýcnych kostí

Pre koho je vhodná modelácia lícnych kostí?

Ak máte od prírody vpadnuté lícne kosti, prípadne sú nevýrazné alebo vekom vaša pokožka a svaly v ich oblasti strácajú pružnosť, je modelácia lícnych kostí veľmi vhodným riešením. Mladým dámam zvýrazní líčka, prípadne pomôže domodelovať ich vzhľad podľa želaného tvaru. Starším ženám prinavráti stratené kontúry a sviežosť. Modelácia lícnych kostí je vhodná aj pre pánov.

Ako prebieha zákrok

Jedným z predpokladov úspešného zákroku je konzultácia s našim lekárom. Ten s vami prediskutuje želaný tvar lícnych kostí, pričom do úvahy berie aj váš vek a vlastnosti vašej pokožky.

Modelácia lícnych kostí je ambulantný zákrok a trvá približne 30 minút. Lekár vám na lícnych kostiach najprv predkreslí miesto, ktoré sa má vyplniť, a to s presným vyznačením korekcie. Potom sa oblasť lokálne znecitliví, vďaka čomu je zákrok takmer bezbolestný. Následne sa injekčne aplikuje výplňový materiál – kyselina hyalurónová Restylane Originál. Výplň podporuje tvorbu a ukladanie prirodzeného kolagénu, fyziologickej výplne mäkkého tkaniva, čím dodávajú pokožke objem a obnovujú jej prirodzené kontúry.

Lícna kosť

Výhody modelácie lícnych kostí

Efekt zákroku je viditeľný hneď po ošetrení. Pri aplikácii kyseliny hyalurónovej vydrží približne 12 mesiacov, a to v závislosti od aplikovaného množstva, vlastností pokožky a veku. Zákrok je možné opakovať podľa individuálnych potrieb klienta.

Následný režim

Lícne kosti
Hoci nový, sexy a sebavedomejší vzhľad vás môže lákať k väčšej aktivite, potrebné je dodržať rekonvalescenčný režim. Miesto ošetrenej oblasti udržujte maximálne čisté a v prvé dni sa ho čo najmenej dotýkajte. Po výkone sa snažte aj o pokojný režim tváre. Teda, vyhýbajte sa nadmernej artikulácii, smiechu, mimike, ale napríklad aj spánku na boku. Po dobu minimálne jedného týždňa od výkonu sa tiež vyhýbajte priamemu slnečnému žiareniu. Rovnako minimálne dva týždne nevystavujte ošetrované miesto veľkým teplotným rozdielom. Určite odložte návštevu sauny či kryokomory, ale aj ošetrenia s využitím tepla, ako sú lasery, RF či IPL. Ak vám miesto ošetrenia opuchne, prikladajte si naň studené obklady, ale netlačte ho. V prípade akýchkoľvek komplikácií po výkone, okamžite navštívte lekára, ktorý ošetrenie robil. Inak stačí kontrola o dva týždne, kde sa v prípade potreby zákrok dorobí.

Rezervácia

    Preventívne prehliadky – prosíme, objednať sa len elektronicky. Volať len akútne prípady: 0905 638 688. Ďakujeme.