Objednať sa

Kozmetika Restylane- zvýšte si sebavedomie a zastavte čas

Nie nadarmo sa hovorí, že krásna žena je spokojná žena. Spokojná so sebou, ako zvonku, tak zvnútra. Čas sa však na pokožke často podpíše, no na svete neexistuje problém, ktorý by sa nedal vyriešiť. Ak vás trápia nedokonalosti na tvári, napríklad v podobe vrások, kozmetika Restylane môže byť pre vás riešením.

Restylane, to je prírodná elegancia, ktorá vám pomôže zažiariť

Koža je niečo, čo si na sebe navzájom podrobne všímame. Zaujíma nás náš výzor a každá žena sa prirodzene snaží vyzerať čo najlepšie, a to v každom veku a za každých okolností. Tajomstvo krásnej pleti tkvie práve v kombinácii vyváženej hydratácie pokožky a zdravej ochrannej bariéry kože. Toto všetko sa môže vekom strácať a bežné drogériové krémy už občas nestačia.

Špeciálna kozmetika Restylane spája hydratáciu a zdravú ochrannú bariéru kože v inovatívnej sérii prípravkov určených na starostlivosť o pokožku. Tieto výplne hydratujú pokožku zvnútra, no zároveň ju chránia a hydratujú aj zvonku. Tento dvojitý efekt je presne to, čo každá pleť pre svoju krásu potrebuje.

Nemusíte sa báť zaťaženia vašej pokožky. Prípravky Restylane sú k štruktúre a stavbe našej kože mimoriadne ohľaduplné a rešpektujú jej prirodzenosť.


Za všetkým stojí inovatívna technológia

Takzvaná NASHA technológia je dôležitou zložkou krémov, ktoré dokážu vypĺňať jemné vrásky, udržiavať pokožku hydratovanú a dokážu ju nádherne rozjasniť. Výnimočné sú aj tým, že sú navrhnuté tak, aby vám pomohli obnoviť, zdokonaliť a osviežiť vašu pokožku.

Ochrana pokožky je v dnešnej dobe, plnej smogu a iných nepriaznivých vonkajších vplyvov, mimoriadne dôležitá. Koža je vlastne ochranou nás samotných pred všetkými škodlivými faktormi, ktoré sa nachádzajú v prostredí v ktorom žijeme. Keďže je stále vystavená svetu, mali by sme jej venovať patričnú starostlivosť,  aby ostala v čo najlepšom stave a to čo najdlhší čas. Vzhľad našej kože ovplyvňuje aj náš pohľad na seba samých.

Spoločnosť Galderma, ktorá stojí za kozmetikou Restylane, uvádza ako svoj cieľ práve zlepšenie kvality života ľudí a zároveň vybudovanie zdravšej budúcnosti vedeckých riešení pre zdravie pokožky.

Pokožka je teda niečo, čo je potrebné si chrániť, ak nám záleží na jej zdraví a dokonalom vzhľade. Dôležité je zmeniť aj spôsob, akým svet myslí na zdravie pokožky a najlepšie je začať od tej vlastnej. Ak teda túžite po zmene a cítite potrebu venovať vašej pokožke viac starostlivosti, kozmetika Restylane vám pomôže „zastaviť čas“.

Ďalšie články

Oznam

Vážené klientky! Oznamujeme Vám, že MUDr. Piotr Petrykowski v dňoch od 17.03 - 03.04.2023 neordinuje z dvôvodu rekonštrukcie V týchto dňoch nás budú zastupovať Gynekologická ambulancia: MUDr. Jaroslav Balažovjech, Dubnica nad Váhom od 17.03-26.03.2023 MUDr.Katarína Rebryová ,Ilava od 27.03-3.4.2023  …...

Gynpol

Zákrok ,, ZDARMA ,, cena len za materiál.

POSLEDNÉ  VOĽNÉ  MIESTA. Staň sa MODELKOU a príď ešte DNES. Splň si SEN a získaj krásne ŠŤAVNATÉ PERY. Počet MODELIEK je obmedzený , foto pier poprosíme poslať mailom alebo na FB stránku Gynpol clinic. Krásne pery vďaka kyseline hyalurónovej. MUDr.…...

Gynpol

Akcia mesiaca máj!

Milé pacientky a klientky! Pozrite si náš leták veľkej májovej akcie, ktorá sa uskutoční 17.mája  na jedinečnom dni TOP 15 MODELKY v autosalóne ARAVER a.s., Trenčín-Opatová. Srdečne Vás pozývame! Kliknite pre viac informácií...

Gynpol
Preventívne prehliadky – prosíme, objednať sa len elektronicky. Volať len akútne prípady: 0905 638 688. Ďakujeme.