Objednať sa

Mona Lisa Touch – revolučná vulvo-vaginálna rejuvenizácia

Vulvovaginálna rejuvenizácia je revolučný zákrok ošetrenia intímnej oblasti žien. Využíva CO2 laser na modeláciu a spevnenie vonkajších a vnútorných intímnych partií bez chirurgického zásahu. Pre aký druh problémov je teda tento zákrok vhodný a ako pomáha ženám?

Problémy, o ktorých sa až tak nahlas nehovorí, ale trápia nespočetne veľa žien. Dá sa povedať, že únik moču či bolestivý pohlavný styk pozná na vlastnej koži viac žien, než by sme si mohli predstaviť. Takéto komplikácie prichádzajú väčšinou po pôrode či menopauze, no majú svoje rýchle, efektívne a absolútne bezbolestné riešenie.

Ako funguje Mona Lisa Touch?

Tento zákrok je ešte stále zahalený akýmsi rúškom tajomstva. V spoločnosti sa o ňom až tak nehovorí, ale je dobré o ňom vedieť. Čo ak dokáže pomôcť aj vám? MonaLisa Touch je totiž funkčná liečba vaginálneho omladzovania, založená na špeciálnom frakčnom lasery. Zákrok je naozaj rýchly, bezbolestný a nevyžaduje takmer žiadnu rekonvalescenciu.

Celý proces spočíva v rozkladaní estrogénových kvapiek vo vaginálnom tkanive, a to aktivovaním produkcie nového kolagénu. Takto sa obnovia podmienky, ktoré mala vaginálna sliznica pred pôrodom alebo menopauzou.

MonaLisa Touch, to je kombinácia maximálnej účinnosti bez vedľajších účinkov 

Výsledky na seba nenechajú čakať a slizničné tkanivo sa po zákroku stáva viac vyživované a hydratované. Epitel sa stáva silnejším a elastickým. Zároveň nastáva obnovenie správneho pH vagíny, čo pomáha udržiavať prirodzenú ochrannú bariéru. Jednou z najväčších výhod tohto zákroku je navrátenie kvalitného života a pozitívny vplyv na osobné vzťahy.

 

MonaLisa Touch je vhodná pre ženy:

  • s poklesom maternice
  • s únikom moču
  • s poruchou sexuálneho prežívania, napr. bolesti pri pohlavnom styku po pôrode alebo menopauze
  • s hyperpigmentáciami intímnych oblastí

Zákrok, ktorý pomáha mnohým ženám žiť ich plnohodnotný život, je dostupný aj na našej klinike. Ideálne je absolvovať 3 ošetrenia v intervale 6 týždňov a jedno udržiavacie ošetrenie o rok. Ak teda potrebujete pomoc, MonaLisa Touch je ideálne a bezbolestné riešenie pre vaše intímne zdravie.

 

 

Ďalšie články

Oznam

Z dôvodu odstávky elektrickej energie na námestí MUDr. Piotr Petrykowski neordinuje Bude nás zastupovať MUDr.Katarína Rebryová v NsP Ilava Dakujeme za pochopenie a prajeme pekný zvyšok dňa...

Gynpol

Oznam

Vážené klientky! Oznamujeme Vám, že MUDr. Piotr Petrykowski v dňoch od 18.04 - 21.04.2023 neordinuje V týchto dňoch nás budú zastupovať Gynekologická ambulancia: MUDr. Jaroslav Balažovjech, Dubnica nad Váhom Dakujeme za pochopenie...

Gynpol

Oznam

Vážené klientky! Oznamujeme Vám, že MUDr. Piotr Petrykowski v dňoch od 17.03 - 03.04.2023 neordinuje z dvôvodu rekonštrukcie V týchto dňoch nás budú zastupovať Gynekologická ambulancia: MUDr. Jaroslav Balažovjech, Dubnica nad Váhom od 17.03-26.03.2023 MUDr.Katarína Rebryová ,Ilava od 27.03-3.4.2023  …...

Gynpol
Preventívne prehliadky – prosíme, objednať sa len elektronicky. Volať len akútne prípady: 0905 638 688. Ďakujeme.