Objednať sa

Výplň pier Kyselinou hyalurónovou Restylane

Zázrak, zvaný kyselina hyalurónová, pomáha ženám, ktoré dbajú o svoju krásu. Plné a symetrické pery vedia urobiť na vašej tvári zázraky a taktiež zvýšiť samotnú príťažlivosť. Aj u nás na klinike máte možnosť dať si svoje pery zväčšiť alebo odstrániť vrásky z okolia pier. Aké výsledky vieme dosiahnuť?

Priebeh zákroku je rýchly

Dĺžka samotného zákroku je 15 minút, ale pred zákrokom je nutná konzultácia, kedy je nutné zistiť predstavy klientky o výslednom efekte. Pera je po zákroku opuchnutá minimálne, ako je viditeľné aj na fotografiách či videách.  Dokonca je možné si po zákroku naniesť na pery aj rúž.

 

 

Oficiálne sa uvádza, že tento zákrok vydrží zhruba 1 rok. Z vlastných skúseností ale môžeme povedať, že sa táto dĺžka dokáže predĺžiť aj na 2 roky. To je však individuálne.

Vyplnenie pier kyselinou hyalurónovou je takmer bezbolestné

Bolesť zákroku by mala byť minimálna a materiály Restylane navyše obsahujú lokálne anestetikum, ktoré ošetrovanú časť pery znecitliví na niekoľko minút. Ak by ste však patrili ku klientkám, ktoré sú veľmi citlivé, môžeme vám na peru aplikovať krém, vďaka ktorému vaša pera znecitlivie. Prečítajte si podrobné informácie o zákroku TU.

Výsledok zákroku je viditeľný okamžite

Krásne pery môžete mať v každom veku. Či už sa rozhodnete vyskúšať zákrok za účelom zväčšenia, alebo za účelom odstránenia vrások z okolia pier, garantujeme vám, že s výsledkom budete spokojné. Ak túžite po zmene a krásnych perách, na klinike Gynpol vás čaká profesionálna starostlivosť a príjemné prostredie.

Pozrite sa, ako prebieha výplň pier Kyselinou hyalurónovou Restylane.

Ďalšie články

Oznam

Vážené klientky! Oznamujeme Vám, že MUDr. Piotr Petrykowski v dňoch od 17.03 - 03.04.2023 neordinuje z dvôvodu rekonštrukcie V týchto dňoch nás budú zastupovať Gynekologická ambulancia: MUDr. Jaroslav Balažovjech, Dubnica nad Váhom od 17.03-26.03.2023 MUDr.Katarína Rebryová ,Ilava od 27.03-3.4.2023  …...

Gynpol

Zákrok ,, ZDARMA ,, cena len za materiál.

POSLEDNÉ  VOĽNÉ  MIESTA. Staň sa MODELKOU a príď ešte DNES. Splň si SEN a získaj krásne ŠŤAVNATÉ PERY. Počet MODELIEK je obmedzený , foto pier poprosíme poslať mailom alebo na FB stránku Gynpol clinic. Krásne pery vďaka kyseline hyalurónovej. MUDr.…...

Gynpol

Akcia mesiaca máj!

Milé pacientky a klientky! Pozrite si náš leták veľkej májovej akcie, ktorá sa uskutoční 17.mája  na jedinečnom dni TOP 15 MODELKY v autosalóne ARAVER a.s., Trenčín-Opatová. Srdečne Vás pozývame! Kliknite pre viac informácií...

Gynpol
Preventívne prehliadky – prosíme, objednať sa len elektronicky. Volať len akútne prípady: 0905 638 688. Ďakujeme.